«Весільний спадок»: вийшов трейлер фільму з епізодами про весільні обряди Прикарпаття. ВІДЕО

Нещодавно презентували офіційний трейлер документальної стрічки «Весільний спадок» з яскравою та різноманітною весільною традицією восьми областей України.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на сайт cinema.in.ua.

В повнометражному фільмі «Весільний спадок», виробництва FILM.UA Group, етнографи, колекціонери, історики та музиканти розкажуть про те, якими були українські весілля століття тому, як наші предки одягали наречених, які пісні співали та які важливі обряди виконували,- повідомляють на сайті.

ДО ТЕМИ: У Карпатах знімають українсько-італійський фільм “Коза Ностра”. ФОТО

Глядач побачить весільну традицію восьми областей країни: Київської, Черкаської, Чернігівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Харківської, Рівненської та Чернівецької.

Автори етнографічного фільму-реконструкції відтворили автентичну українську весільну традицію, такою, якою вона була наприкінці XIX – початку XX століть.

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті зніматимуть фільм про історію боротьби українського народу. ФОТО/ВІДЕО

Всі костюми, показані у фільмі, є автентичними національними строями, які ретельно зберігаються у приватних колекціях, а пісні, що звучатимуть у стрічці, є до цього часу невідомими регіональними весільними піснями, які було знайдено, записано та відтворено спеціально для цього проєкту.

Українське весілля – це по-справжньому магічний, красивий та складний ритуал, у який наші предки закладали безліч сенсів. У нас є можливість показати в цьому фільмі повноцінні весільні обряди, які побутували в Україні до революції 1917 року,– розповіла продюсерка проєкту Олена Малкова.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм