Весілля та релігійні обряди: Шмигаль назвав основні причини спалахів COVID на заході України

Уряд перевірятиме лікарні, щоб бути готовими до другої хвилі COVID-19, якщо вона настане восени. Водночас ситуація з поширенням вірусу непроста в усьому світі, про що свідчить близько 22 млн заражень та майже 800 тис. смертей.

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на традиційній нараді під головуванням Президента.

ДО ТЕМИ: Знову антирекорд: за добу у 169 прикарпатців діагностували COVID-19

Очільник уряду наголосив, що на заході країни серед основних причин поширення вірусу – весілля та релігійні обряди.

Поліція посилює роботу щодо дотримання карантинних заходів громадянами. Нині виявлено 114 тис. порушень при використанні додатку «Дій вдома».

«Має бути комплексний підхід. Люди стомилися від коронавірусу не лише в Україні, а й по всьому світу. Про це свідчить міжнародний досвід. Протистояння COVID-19 – це співпраця держави та людей, і ми, звісно, очікуємо розуміння. Як держава ми маємо зробити все від нас залежне, щоб стримати коронавірус», – наголосив Володимир Зеленський.

Додатково міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що всі люди, які постраждали внаслідок пожеж на початку липня в Луганській області, отримали виплати та компенсації. Також, за його словами, поліція проводить оперативно-розшукову роботу щодо встановлення обставин та винних у підпалі автомобіля програми «Схеми».

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм