Весіллям на Прикарпатті бути, але коли – невідомо

Весіллям бути?!
Весіллям бути?!

Сьогодні, 7 липня, під будівлею облдержадміністрації місцеві ресторатори та працівники весільного бізнесу знову вимагали від влади дозволити їм проводити свята та весілля чисельністю понад десять осіб.

Під стінами обладміністрації зібралося більше сотні рестораторів та представників індустрії розваг. Нарікають, що через карантин вже 4 місяці не мають роботи.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ: Початок кінця: весільний бізнес на Прикарпатті під загрозою зникнення

Весілля, свята та шоу-програми в умовах нинішніх обмежень просто немає для кого влаштовувати, скаржаться організатори свят.

Поки більшість учасників акції залишалися під приміщенням ОДА, кілька представників пішли на засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Після годинного засідання члени комісії дійшли висновку, що масові заходи на Прикарпатті таки можуть проводитись, але з дотриманням певних вимог:

  • Не більше ніж 10 людей у приміщенні;
  • не більше 4 людей за столиками не враховуючи дітей до 14 років;
  • дистанція між столиками 1,5 метри.

Дозволено проводити дискотеки відштовхуючись від площі приміщення, 1 людина на 5 квадратних метрів.

Враховуючи епідемічну ситуацію викласти пункт 1 протоколу засідання регіональної комісії з питань техногенно екологічної безпеки надзвичайних ситуацій. У такій редакції, враховуючи пропозиції обласного санітарного лікаря:”організацію протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування проводити відповідно до вимог постанов головного державного санітарного лікаря України та постанови кабінету міністрів,- розповідає заступниця голови ОДА Марія Савка.

Держпродспоживслужба до 9 липня має розробити та повідомити алгоритм дій для закладів харчування. Представники ресторанів попросили чітко пояснити, як можна розміщувати людей, за яких умов має відбуватися свято у приміщенні або ж на вулиці.

Під час розмови високопосадовці зауважили, що можливі зміни у постанові й швидше. Це відбудеться, якщо в Івано-Франківській області зменшиться кількість хворих.

Наразі залишається тільки очікувати 31 липня, або коли Івано-Франківськ буде мала кількість хворих.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм