Великий вибір косметики відомих брендів у Торговому центрі “Центральний”

Найкращий вибір доглядової та декоративної косметики Ви завжди знайдете у Торговому центрі “Центральний”.

Тут можна придбати косметичні засоби відомих українських та світових брендів, пише Ратуша з посиланням на сайт Центрального ринку.

Продавчині у магазині косметики у Торговому центрі “Центральний” проконсультують з приводу косметичних засобів та допоможуть обрати саме те, що підходить Вам. Вам запропонують косметику українських брендів “Mr Scrubber” та “Kodi”, білоруських брендів “Luxvisage” та “Complimenti” та інших популярних брендів, – йдеться у повідомленні.

Натуральна доглядова косметика українського бренду “Mr Scrubber” набула шаленої популярності та продається у багатьох європейських країнах. У магазинах, який знаходиться в ТЦ “Центральний”, можна придбати шимери, глітери, скраби, масла, маски та гідрогелі цього бренду.

Магазини у “Центральному” також популярні серед майстрів манікюру. Тут продаються багато лаків для нігтів від “Kodi” та манікюрних інструментів.

На прилавках є багато блисків нюдових відтінків відомих білоруських брендів “Luxvisage” та “Complimenti”. Тут кожна жінка обере саме свій колір, адже вибір величезний!

Крім того, у магазині можна придбати популярні сердечка-хайлайтери, корейські маски для обличчя, засоби по догляду за волоссям та тілом, будь-яку декоративну косметику.

Торговий центр “Центральний” знаходиться на вулиці Дністровська, 5. Він працює без вихідних з 08:00 до 19:00.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм