“Велике будівництво”: у 2021 році на Прикарпатті реалізовуватимуть 14 проєктів

В Івано-Франківській області завершили формування переліку об’єктів будівництва, які будуть включені до програми «Велике будівництво» у 2021 році.

Про це сьогодні розповів перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Ярмольський, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської облдержадміністрації.

Цьогоріч на Прикарпатті реалізовуватимуть 14 проєктів. Будуватимуться чотири школи, зокрема,  у с. Вишків Калуського району, с. Чукалівка  Івано-Франківської міської ради, селищі Делятин та с. Красноїлля Верховинського району. Два дитячі  садочки – у  с. Чорнолізці Тисменицького району на 80 місць та с. Стопчатів Косівського району на 60 місць.

Також управлінець розповів, що цей проєкт передбачає нове будівництво чотирьох спортивних об’єктів, зокрема, модульного спортивного залу у с. Королівка Коломийського району та спортзалів у школах у с. Новиця Калуського району, с. Старий Косів Косівського району, с. Заріччя Надвірнянського району.

ДО ТЕМИ: “Велике будівництво”: у Франківській ЦМКЛ триває капремонт відділення екстреної медичної допомоги. ВІДЕО

За його словами, будуватиметься й народний дім у с. Пшеничники Тисменицького району,  культурно-мистецький центр «Дзбан» у с. Старий Косів та здійснюватиметься капітальний ремонт музею «Писанка» в Коломиї. У Галичі (урочище Дробилка) зведуть очисні споруди глибокого біологічного очищення стічних вод продуктивністю 500 м куб/добу (перша черга будівництва).

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм