“Велике будівництво”: у Косові відремонтували відділення невідкладної медичної допомоги. ФОТО/ВІДЕО

У Косові капітально відремонтували відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги під приймальне відділення та приміщення для комп’ютерного томографа.

Важливо зазначити, що будівельна готовність цього об’єкту становить 100%. Його кошторисна вартість – 4,3 млн грн, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської ОДА.

У 2020 році виконали демонтажні роботи, внутрішні опоряджувальні роботи, замінили вікна, двері і встановили в’їзні ворота, пандуси, утеплити фасад.

Також здійснили монтаж систем вентиляції, холодопостачання, електричних мереж та оповіщення про пожежу, утеплений цоколь, замінили система водопостачання, каналізації, відремонтували систему опалення, влаштований бокс для санітарного автотранспорту та облаштовані під’їзди.

Завдяки проєкту «Велике будівництво» на Прикарпатті вдасться покращити медичне обслуговування населення. Це надзвичайно актуально у сьогоднішній непростій ситуації, пов’язаній із захворюваністю на коронавірус. Ми продовжуємо реконструкцію приймальних відділень лікарень, – зазначив Андрій Бойчук.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм