“Велике будівництво”: у Бурштинській лікарні реконструюють приймальне відділення. ФОТО/ВІДЕО

В рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Бурштині реконструюють приймальне відділення КНП «Бурштинська центральна міська лікарня» під приймальне відділення екстренної невідкладної медичної допомоги.

Будівельна готовність вказаного об’єкта – 87%, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської облдержадміністрації.

Виконані демонтажні роботи, встановлені системи вентиляції, протипожежне оповіщення, виконані внутрішні опоряджувальні та сантехнічні роботи.

ДО ТЕМИ: Андрій Бойчук: Кожне рішення потрібно приймати зважено, бо мова йде про здоров’я та життя людей

Також частково замінені системи водопостачання й каналізації, опалення, вікна та двері, проведений монтаж електричних мереж та встановлений інвентар. Тож для завершення реконструкції цього об’єкту необхідно завершити внутрішні опоряджувальні роботи, зокрема, електричні, сантехнічні та благоустрій навколишньої території.

ДО ТЕМИ: “Медичні заклади області отримали 27 двопотокових кисневих концентраторів”,– Андрій Бойчук

Задля цього з Державного бюджету було спрямовано 8,7 млн грн, з місцевого – 3,4 млн гривень.

Завдяки проєкту «Велике будівництво» на Прикарпатті вдасться покращити медичне обслуговування населення. Це надзвичайно актуально у сьогоднішній непростій ситуації, пов’язаній із захворюваністю на коронавірус. Ми продовжуємо реконструкцію приймальних відділень лікарень, – зазначив Андрій Бойчук.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм