“Велике будівництво” на Прикарпатті не вкладається у терміни. ВІДЕО

Національною програмою передбачено ремонти приймальних відділень у 9 опорних лікарнях області. Втім, у деяких об’єктах ще не навіть не підписані договори з підрядниками.

Спортивні комплекси не встигають здати у експлуатацію, пише Ратуша з посиланням на Канал 402.

Посадовці пояснюють, негативну роль у цьому відіграла червнева негода.

В спортивному комплексі у Королівці вода стояла 2 тижні і роботи неможливо було розпочати. Карантинні заходи також внести свої корективи у те, що багато об’єктів довелось перенести, – каже начальник управління житлово-комунального господарства ОДА Ігор Гунін.

ДО ТЕМИ: Проєкт “Велике будівництво”: вартість робіт у медзакладах Прикарпаття становить майже 95 мільйонів гривень 

По дорожньому будівництву роботи виконані приблизно на 45 відсотків.

За словами начальника служби автомобільних доріг Василя Буджака, цьогоріч область має рекордний за останні п’ять років обсяг фінансування ремонтів автошляхів. Але наразі ремонтів замало, потрібно будувати нові шляхи, особливо у Карпатах.

Трафік настільки великий, що треба розширювати дорогу до трьох смуг. Це дозволить нам будівництво підпірних стінок по річці Прут, – каже Василь Буджак.

Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Віталій Федорів порадив дорожникам звернути увагу і на інші шляхи, які викликають нарікання серед автомобілістів.

Є багато звернень щодо ремонту дороги між Івано-Франківськом і Тернополем. І варто взяти до уваги ділянку дороги від Тисмениці до Богородчан. Також дуже велике значення має дорога Снятин-Тязів, – зауважив Віталій Федорів

Голова облдержадміністрації зобов’язав чиновників активізувати роботу з укладання договорів з підрядниками та якомога швидше братися до ремонтів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Богородчанщині люди продовжують перекривати дорогу. ФОТО

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм