Василь Озорович: Майбутнє Яремчанської ОТГ – за добрими дорогами та розвитком туризму

Василь Озорович – рентген-лаборант в Яремчанській центральній міській лікарні. Свою політичну діяльність розпочав десять років тому. У 2010 році вперше був обраний депутатом до Яремчанської міської ради. З 2015 по цей день є депутатом Івано-Франківської обласної ради.

Василь Озорович вирішив балотуватись на посаду голови Яремчанської об’єднаної територіальної громади від команди «ЗА МАЙБУТНЄ». Головні завдання – це ремонт доріг та розвиток туристичної галузі, пише Ратуша.

Розкажіть кілька слів про громаду, яку маєте намір очолити

Яремчанщина для мене – це край моїх батьків, дідів та прадідів, а також край, де я бачу майбутнє своїх дітей. Це неймовірної краси природа, подарована нам Господом, і насамперед прекрасні люди, котрі від малого до великого, кожного дня навчаються та працюють для того, що зробити наш регіон та життя людей в ньому кращим. Найперше завдання Людини у цьому світі, на мою думку, – це творити добро та допомагати іншим.

ДО ТЕМИ: Політична сила «ЗА МАЙБУТНЄ» розповіла, яким бачить Івано-Франківськ через 10 років 

Чому вирішили йти на голову Яремчанської громади з партією «ЗА МАЙБУТНЄ»?

Я у політиці досить давно. Знаю людей, які у команді «ЗА МАЙБУТНЄ». Вони ті, на кого можна покластися. Це люди слова, які прагнуть змінити майбутнє нашої області. На посаді голови територіальної об’єднаної громади буду працювати над вирішенням питань і проблем, які є пріоритетними для нашого краю.

Що було зроблено за час вашої роботи в міській та обласній радах?

Працюючи вже багато років в Яремчанській центральній міській лікарні, моїм завданням є допомагати людям зберегти їхнє здоров’я. Завдяки довірі та підтримці місцевих жителів, депутатів Яремчанської міської ради та Івано-Франківської обласної ради, я сприяв у виділенні коштів на ремонт та реконструкцію шкіл Яремчанського регіону та ремонт Яремчанської центральної міської лікарні. Також ми покращували наше місто: придбали контейнери для сміття та спецавтомобіль для вивезення ТПВ. Долучився і до заходів з будівництва протизсувних споруд на вулицях Дори.

Які проблеми громади потребують термінового вирішення?

У першу чергу, дороги місцевого значення. Також важливо звернути увагу на модернізацію систем водопостачання та водовідведення. Прокласти водопроводи у Дору, Ямну та завершити будівництво очисних споруд. Додам, що Яремчанщина, Микуличин, наш мальовничий край – перлина Карпат. Тож варто подумати і над залученням інвестицій в туристичну галузь. Не треба забувати й про заклади охорони здоров’я та розвиток закладів шкільної, дошкільної та позашкільної освіти. Це є в пріоритеті.

ДО ТЕМИ: “Дороги до кожного села будуть вже за три роки”, – команда ”За майбутнє”. ФОТО

Яким ви бачите майбутнє регіону?

Найперше – місцем, де хочеться жити. Комфортні для водіїв дороги та безпечні для пішоходів вулиці. Відремонтовані мости та берегоукріплення, починаючи з найбільш проблемних ділянок. Я хочу, щоб наш регіон був тим місцем, куди хочеться повертатися знову. Для цього треба відновити роботу автостанції та перетворити її у візитну картку міста. У нашій громаді мають бути створені нові пізнавальні та розважальні об’єкти туристичної інфраструктури, а також нові туристичні послуги.

Що варто зробити, аби привабити ще більше туристів?

Треба розвинути лікувально-оздоровчий туризм, це дозволить перетворити наш регіон в цілорічний курорт. Вважаю, що потрібно зберегти санаторії на території Яремчанської ОТГ та сприяти їхньому розвитку. Не менш важливо налагодити ефективні методи промоції нашої ОТГ за кордоном, що є потрібним не лише для приїзду іноземних туристів, але й для залучення іноземних  інвестицій. Іноземні інвестиції  – це нові технології, досвід та сприяння у розвитку нашого курортного регіону з боку тих країн, котрим вдалося перетворити свої гірські території у самодостатні та економічно стабільні регіони. Тільки так наша громада стане ще успішнішою.

ДО ТЕМИ: На вибори з командою “За майбутнє” – зробимо наш край успішним РАЗОМ, – Тетяна Пришляк

Для досягнення даних цілей усі населені пункти Яремчанської ОТГ, а саме, Микуличин як найбільший населений пункт Українських Карпат, а також Яремче, Ямна та Дора мають достатній ресурсний потенціал.

Успішний приклад “Буковелю” показав, що завдяки побудові чітких та досяжних цілей, спільній та згуртованій роботі, інвестиціям та постійному бажанню вдосконалюватися та рухатися вперед, є цілком реально перетворити звичайний гірський населений пункт у колоритний та популярний курорт.

ДО ТЕМИ: Олександр Шевченко: «Команда «За майбутнє» об’єднує успішних людей та професіоналів своєї справи»

Як cказав блаженніший Любомир Гузар: «Мрії здобуваються працею». Для мене є важливою комунікація та спільна робота з усією громадою: бізнесом, державними та громадськими організаціями, а також з усіма ініціативними жителями Яремчанської ОТГ. Крім того, важливою я вважаю також і співпрацю з тими ОТГ нашого регіону, з якими у нас є спільні цілі та спільні проблеми. Важливим є також і той факт, що усі населені пункти Яремчанської ОТГ знаходяться у сусідстві з Карпатським національним природним парком, завдяки природним об’єктам якого наш регіон є ще більш привабливим та колоритним.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм