Савчук закликає прикарпатців вакцинуватись і переконує, що AstraZeneca – безпечна

25 лютого на Прикарпаття привезли 22 000 доз вакцини AstraZeneca від Covid-19. Вчора у Надвірній перше щеплення серед жителів Івано-Франківщини отримала завідувачка відділення екстреної медичної допомоги Надвірнянської ЦРЛ Леся Возняк.

Вакцина CoviShield, яка має схвалення ВООЗ, а також дозвіл на використання у Великій Британії, Європейському Союзі, Індії та вже зареєстрована в Україні, може бути рекомендована усім категоріям населення. Це запевнив головний державний санітарний лікар Івано-Франківської області Руслан Савчук, пише Ратуша з посиланням на Главком.

З тієї загальнодоступної інформації, яка до нас надходить, я не можу сказати, що вакцина є небезпечною для будь-якої вікової категорії населення. Вакцина зайшла в Україну, її погоджено, сертифіковано і вона рекомендована тим категоріям населення, про які каже міністерство, – заявив медик.

ДО ТЕМИ: Віктор Ляшко: Безплатне щеплення від коронавірусу зроблять усім охочим

Головний санітарний лікар Франківщини також наголосив, що першими вакцинуватися будуть медпрацівники області.

Медпрацівники, тобто працівники мобільних бригад, працівники закладів охорони здоров’я, які надають допомогу «ковідним» пацієнтам, особи, які перебувають у соціальних закладах, отримають вакцину Національна поліція, особи похилого віку. Вакцинація відбуватиметься в декілька етапів, – зазначив Савчук.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм