Стало відомо, скільки випускників не склали ЗНО з української мови

До 24 липня учасникам офіційно оголосять їхні результати ЗНО з української мови і літератури.
До 24 липня учасникам офіційно оголосять їхні результати ЗНО з української мови і літератури.

Сьогодні експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг “склав/не склав” для тесту ЗНО з української мови і літератури. У 2020 році – це 22 тестові бали.

Адаптивний поріг “склав/не склав” для осіб з особливими мовними освітніми потребами встановлений на рівні 15 тестових балів, пише Ратуша з посиланням на Освітa.ua.

В Україні 22 834 учасники ЗНО не склали тести з української мови і літератури. Це 8,32​% від загальної кількості тих, хто складав тести.

ДО ТЕМИ: Приготуйтесь посміятися: екзаменатори діляться перлами ЗНО-2020

До 24 липня учасникам офіційно оголосять їхні результати ЗНО з української мови і літератури. Також ухвалять таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту.

Результати ЗНО з української мови і літератури будуть враховані, як державна підсумкова атестація за шкільний курс з української мови. Експертна комісія затвердить таблицю відповідності тестових балів до оцінок за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання з української мови і літератури – 104 тестових бали.

За правильно виконані завдання з ДПА з української мови – 68 тестових балів.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм