Більше 20-ти медзакладів Прикарпаття не готові до початку опалювального сезону. ВІДЕО

У низці лікарень відсутні кошторисні призначення на оплату за енергоносії. Тому лікарні не можуть вчасно провести тендери на закупівлю палива.

Про це йшлося під час засідання профільної комісії Івано-Франківської обласної ради, пише Ратуша з посиланням на Канал 402.

Нам не вистачає два мільйони на енергоносії. На даний час в установу взагалі не завезено дров, абсолютно лікарні не готові до опалювального сезону і не можуть бути готовими до початку осінньо-зимового періоду. Навіть якщо поступлять кошти, то потрібна процедура закупівлі, тому орієнтовне завезення дров може бути аж в грудні, – каже Микола Ілюк, депутат Івано-Франківської обласної ради.

ДО ТЕМИ: У лікарнях Прикарпаття перебуває майже 800 пацієнтів з COVID-19

Крім того, посадовці звернули увагу на заходи протипожежної безпеки, які мали б бути проведені в медзакладах. Втім, проблема знову ж таки у відсутності фінансування.

Проблемним питанням є стан протипожежного захисту охорони здоров’я, тому що вже неодноразово говорили про виділення коштів, які в результаті не були виділені. Це встановлення протипожежної сигналізації, а також просочення вогнетрубним розчином дерев’яних конструкцій, – повідомляє Володимир Дзюмбак, т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА.

На комісії прийняли рішення рекомендувати керівництву Івано-франкіської облдержадміністрації, РДА, міських рад та ОТГ забезпечити заклади охорони здоров’я фінансовими ресурсами до 15 жовтня, щоб не допустити зриву опалювального сезону.

ДО ТЕМИ: У Франківській обласній дитячій клінічній лікарні почали роботи ІФА-тести

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм