Бюджет Івано-Франківщини недоотримав майже 70 мільйонів гривень

Керівник ОДА розповів звідки Івано-Франківська область недоотримала кошти.
Керівник ОДА розповів звідки Івано-Франківська область недоотримала кошти.

Таким чином, бюджет області з початку року недоотримав 69,3 мільйона гривень, а саме, із податку на доходи фізичних осіб – 96,8 відсотка, рентній платі за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату – 76,2 відсотки, платі за надання інших адміністративних послуг – 74,1 відсотки, платі за землю – 97,9 відсотки, пише газета Галичина.

«Незабезпечене виконання уточнених планових показників по чотирьох із 14-ти зведених бюджетів районів, зокрема, Верховинському, Снятинському, Косівському та Тисменицькому, – підкреслив сьогодні під час пресконференції голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів. – Із 33-ох бюджетів об’єднаних територіальних громад показники не виконано по 24, з них найбільше по Тлумацькій ОТГ – 4,9 млн грн, Делятинській ОТГ – 2,5 млн грн, Вигодській ОТГ – 3,7 млн грн»,- розповідає Віталій Федорів.

Та керівник Івано-Франківщини зазначає, що спостерігається приріст надходжень до загального фонду обласного бюджету у вигляді 2,7 відс., або 78,2 млн гривень (приріст надходжень за І квартал попереднього року становив 15,4%). Водночас, ріст надходжень за червень місяць склав 108,5 %, тоді як за травень він становив 90,2 відс., за квітень – 77,5 відсотка.

До загального фонду обласного бюджету за І-ше півріччя цього року надійшло 461,8 млн грн, що більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 18,8 млн грн.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм