Бюджети місцевих рад Прикарпаття поповнились на майже 700 тис грн через земельні торги

За І квартал 2021 року на земельних торгах, організованих і проведених Головним управлінням Держгеокадастру в Івано-Франківській області продали права оренди на 24 земельні ділянки державної власності (за межами населених пунктів), загальною площею 656 га, терміном на 7 та 10 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства.

Про це інформує пресслужба Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області, пише Ратуша.

За результатами земельних торгів середній розмір річної орендної плати склав 19,57% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Таким чином, лише за перший рік користування землею, переможці торгів сплатили на рахунки місцевих рад 685 тис. гривень. Стільки ж надходитиме до місцевих бюджетів Івано-Франківщини щороку, упродовж всього терміну дії договорів оренди на земельні ділянки. Також видано накази та складено акти приймання-передачі  даних земельних ділянок у комунальну власність відповідно до вимог статті 117 Земельного кодексу України.

На сьогоднішні в Переліку відсутні  земельні ділянки, права на які пропонуються до продажу на земельних торгах Головним управлінням Держгеокадастру в Івано-Франківській області.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм