Буковель 20 років тому: рідкісні кадри українського курорту. ФОТО

Український курорт Буковель з кожним роком розвивається все стрімкіше. Але ще якихось двадцять років тому гірськолижних трас, підйомників, затишних будиночків для туристів, і тим більше снігових гармат, там, звичайно ж не було.

У мережі Facebook вдалося знайти унікальні архівні фото, які показують, як будувався головний український курорт, що зараз по сервісу порівнюють з європейським, пише Ратуша з посиланням на РБК.

Історія курорту починається з 2000 року, коли між двома приватними компаніями було укладено угоду про створення цілорічного рекреаційного комплексу.

ДО ТЕМИ: Повний “лохдаун”: як Зеленський катається на лижах у Буковелі. ФОТО

ДО ТЕМИ: В Буковелі запустили новий шестимісний витяг та нові траси. ФОТО

В кінці 2001 року були проведені стартові роботи по запуску першої канатної дороги комплексу – підйомника довжиною 691 м на північному схилі гори Буковель. Паралельно розроблялися варіанти розміщення парно-крісельної канатної дороги на північно-західному схилі гори Буковель. У вересні – жовтні 2002-го цей проект був реалізований у вигляді канатної дороги довжиною 1000 метрів.

ДО ТЕМИ: Рисі в Горганах: унікальні кадри рідкісних тварин у Карпатах. ФОТО

Відкриття другого схилу – траси 2А і двохкрісельного підйомника відбулося у 2003 році. У 2004 році була відкрита траса 7А, на якій був розміщений бугельний підйомник, і розпочато підготовку до створення гірськолижної арени.

А вже 2012 році Буковель був визнаний гірськолижним курортом, що найшвидше розвивається у світі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Буковель приймає Чемпіонат України зі сноубордингу. ФОТО

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм