Бродили вулицями, поки батьки пиячили: на Тисмениччині з сім’ї забрали двох дітей. ФОТО

Тисменицькі ювенальні поліцейські вилучили двох дівчаток віком 5 та 6 років, яких застали на одній з вулиць села, у якому мешкає їх сім’я. У цей час матір вдома пиячила разом з їх батьком та ще двома знайомими.

Про це інформує пресслужба Ювенальної превенції Прикарпаття, пише Ратуша.

До правоохоронців зателефонував батько дітей та повідомив, що його співмешканка, яка є матір’ю дітей, відучора не поверталася додому.

Працівникам ювенальної превенції відділення №1 (м.Тисмениця) Івано-Франківського районного відділу поліції ця сім’я вже була відомою – батьки раніше потрапляли в поле зору правоохоронців через недогляд за дітьми, – йдеться в повідомленні.

Поліцейські прибули до оселі, у якій побачили нетверезих господарів та двох гостей, а от дітей в будинку не було. Згодом виявилося, що дівчатка від ранку бродили вулицями, а їли діти ще напередодні.

ДО ТЕМИ: Позбавили батьківських прав: від початку року на Прикарпатті у вісім горе-сімей забрали дітей

Їхня матір, як з’ясували поліцейські, ночувала у сусідському помешканні.

У будинку, де живе сім’я з дітьми, було брудно, немає придатних для вживання дітьми продуктів харчування.

Зважаючи на усе це, було прийнято рішення про вилучення дітей. Наразі їх помістили до закладу соціального захисту дітей. Оскільки ані попередження, ані адміністративна відповідальність не подіяли на ставлення батьків до своїх обов’язків щодо виховання дітей, то зараз може йтися навіть про позбавлення батьківських прав щодо доньок, – йдеться в повідомленні.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм