Богородчанська лікарня замовила п’ятий із шести необхідних апаратів для штучної вентиляції легень

Богородчанська центральна районна лікарня 2 листопада підписала договір на закупівлю апарату штучної вентиляції легень із ТОВ «Мед Ексім» вартістю 778 тис. грн.

Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro, пише Ратуша з посиланням на НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ. Закупівлю провели за спрощеною процедурою звітування для боротьби з COVID-19.

За контрактом, «Мед Ексім» поставить в лікарню апарат моделі S1100A із гарантійним терміном на один рік. Це обладнання експертного класу із 12 режимами подачі повітря, датчиками, які відслідковують рівень вуглекислого газу в легенях, та оснащене трирівневою аварійною системою на випадок зміни показників пацієнта або роботи системи, – йдеться у повідомленні.

Як розповів головний лікар Богородчанської ЦРЛ Іван Коляджин, до 28 серпня лікарня належала до закладів 2-ї хвилі прийому хворих на коронавірус, а з того часу уклала договір із Національною службою здоров’я України на перепрофілювання на опорний медзаклад. У лікарні було 60 ліжок для хворих на коронавірус та 4 апарати штучної вентиляції легень.

ДО ТЕМИ: Медики Прикарпаття протягом карантину купували найдорожчий медичний кисень

Після отримання фінансування від НСЗУ у лікарні замовили ШВЛ, оскільки реанімаційне відділення розраховане на 6 осіб, і у кожного пацієнта повинен бути апарат. Також Іван Коляджин зазначив, що у лікарні ще є потреба у такому обладнанні, і необхідно придбати ще хоча б один прилад.

Дана закупівля апарату для ШВЛ – це найбільше замовлення лікарні, здійснене за «ковідною» процедурою. Всього з березня лікарня здійснила 18 закупівель на 2,1 млн грн включно з вищезгаданим контрактом.

ТОВ «Мед-Ексім» зареєстровано у Києві. Фірма спеціалізується на продажу медичних товарів. Власницею фірми є мешканка Чернігівської області Ганна Бублик. З початку 2020 року компанія підписала 205 договорів на 151 млн грн.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм