Богдан Томенчук іде до Івано-Франківської обласної ради від команди «За майбутнє»

Відомий прикарпатський поет, директор Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Богдан Томенчук балотується в депутати до Івано-Франківської обласної ради від 1-го виборчого округу.

В облраду Богдан Томенчук йде від політичної команди “За майбутнє”.

«Нам потрібна держава, незалежна від олігархів. Партії – то взагалі окрема тема. Влада, на жаль, чи не найприбутковіший бізнес. З погляду більшості. Готовий бути меншістю. Вибори – інструмент формування такої більшості, або такої меншості. ЗНО – чи не єдине справжнє, що відбулося в Україні. Гордий, що причетний до його ставлення. Наступного року зовнішнє оцінювання очікують небачені ще виклики в умовах децентралізації і пандемії. Розрулити цю ситуацію на місцях можна тільки, маючи вплив в обласній раді і радах низового рівня. Серце терпне від того, в яку яму потрапила освіта взагалі і в коронавірусній дійсності зокрема. Маю в ресурсі системні напрацювання в напрямку якісної організації дистанційного навчання», – зауважує Богдан Томенчук.

ДО ТЕМИ: Наталія Сербин – п’ята офіційно зареєстрована кандидатка на посаду міського голови Франківська

Томенчук розповідає, що спробувати свої сили на виборах вирішив на запрошення представника команди «ЗА МАЙБУТНЄ» Микола Палійчук.

«Можна сидіти, пити каву і відтак нарікати. Зберігати політичну цноту, і не відчути навіть, коли відбулася дефлорація. А можна спробувати відірвати п’яту точку від дивана, а очі – від телевізора. Тому йду у вибори. Безпартійний. Від партії “ЗА МАЙБУТНЄ”. Інших способів не існує. Цю пропозицію прийняв тільки тому, що вона від Миколи Палійчука, а в нас із ним давні взаємні підстави довіряти. Світ не стає – бо давно вже стоїть – догори дриґом. Таки треба спробувати поставити його з голови на ноги», – акцентує Богдан Томенчук.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм