Близько 18 тисяч першокласників з усієї області стали учнями лижної школи, яку ініціював Олександр Шевченко

На Прикарпатті продовжує роботу безкоштовна лижна школа для першокласників. Ініціював її створення засновник ТК «Буквоель», депутат Івано-Франківської обласної ради Олександр Шевченко. За сім років діяльності такої програми на лижі стали близько 18 тисяч учнів перших класів.

Нещодавно отримали нагоду повчитися катанню на лижах і школярі з Надвірнянщини та Богородчанщини, а саме з сіл Черник, Максимець, Зелена, Космач та Дзвиняч.

ДО ТЕМИ: В Буковелі запустили новий шестимісний витяг та нові траси. ФОТО

Перші кроки маленьких лижників на схилі неодмінно контролюють досвідчені інструктори. Заняття відбуваються в ігровій формі, аби діти полюбили лижі на все життя.

Найперша наша мета, аби дітям сподобалося катання, аби воно дарувало нові емоції та цікаві враження. Тому, навчаючись, ми граємося з ними. Попри те, що і лижні черевики досить важкі і спочатку непросто справитися з лижами, діти «запалюються» на заняттях і намагаються виконувати всі вправи. Це, звісно, приносить результати, – розповідає інструктор лижної школи Любов Русин.

Цього разу у безкоштовній лижній школі взяли участь близько 100 дітей. Для максимальної зручності та комфорту малеча займалася на двох схилах.

ДО ТЕМИ: Майже півсотні першокласників з Богородчан безкоштовно навчалися катанню на лижах в Буковелі. ФОТО

За успіхами дітей із захватом стежать батьки. Кажуть, такі захоплюючі заняття зміцнюють здоров’я дітей та дарують незабутні позитивні емоції.

Діти задоволені, катаються, посміхаються. Головне, що такі заняття приносять дітям радість. Гірськолижний спорт позитивно впливає як на їхній фізичний стан, так і на емоційний розвиток. Чудово, що ми отримали таку можливість, – ділиться враженнями мама першокласника зі Дзвиняча Марія Волочій.

Заняття спортом – це основа здорової і успішної нації, переконаний депутат Івано-Франківської облради Олександр Шевченко. Саме тому намагається робити усе можливе, аби якомога більше прикарпатських школярів отримали змогу зробити свої перші кроки в гірськолижному спорті.

Діти отримують нові вміння і навики, які в майбутньому можуть стати фундаментом для занять гірськолижним спортом уже на професійному рівні. Усі зусилля, які ми зараз прикладемо для розвитку підростаючого покоління, згодом переростуть у їхні більш вагомі здобутки. Попри те, що наш регіон гірський, школярі масово не займаються гірськолижним спортом. Робитиму все від себе залежне, аби поправити таку ситуацію,- говорить Олександр Шевченко.

У цьому сезоні в рамках благодійного проєкту «Навчання першокласників катанню на лижах» ТК «Буковель» відвідають ще кілька тисяч школярів з усього Прикарпаття.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм