Благодійники зі Словаччини передав допомогу прикарпатським родинам. ВІДЕО

Благодійний фонд «Карітас» Словаччини передав коломийським родинам продуктові набори та санітарно-гігієнічні засоби. Також сім’ям з особливо складними життєвими обставинами допомогли з побутовою технікою та меблями.

Отримати все необхідне вони могли у Коломийській організації благодійного фонду «Карітас», пише Ратуша з посиланням на НТК.

Галина та Оксана – мешканки села П’ядики. Їхні родини – одні з десятих, які перебувають у складних життєвих обставинах. Тому допомога від благодійників для них дуже важливо. Вони отримали побутову техніку та меблі для покращення умов проживання дітей.

У мене троє дітей, багатодітна сім’я. Щиро хочу подякувати отцю Сергію та всім працівникам “Карітасу” за двоярусне ліжко, пральну машинку, продукти, – каже Галина Приходько.

ДО ТЕМИ: Франківський центр соціально-психологічної реабілітації дітей отримав благодійну допомогу з Італії. ФОТО

Ще понад 180 дітей Коломийської єпархії з малозабезпечених чи багатодітних сімей отримали продуктові набори і санітірно-гігієнічні засоби.

Благодійники Словаччини вже більше 5 років опікуються зокрема цими дітьми. Відбувається така співпраця, коли благодійники цільово допомагають дітям, які знаходять в Україні і які є в кризі, – каже Василь Талчук, заступник директора “Карітасу Коломия”.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм