Бив та хотів викинути з вікна: стали відомі деталі побиття 4-річного хлопчика на Прикарпатті. ФОТО

6 січня мешканка Галицького району разом зі своїм 4-річним сином Юрою приїхала до знайомого в Бурштин, де дорослі почали розпивати алкоголь. Наступного дня 59-річний чоловік, будучи напідпитку, жорстоко побив хлопчика.

Про це йдеться на Facebook-сторінці благодійної організації «Час добра та милосердя», пише Ратуша.

Бив жорстоко, тріпав як шмат ганчір’я голову Юрка об підлогу, при цьому тримаючи та зажимаючи шию хлопчика, – йдеться в дописі.

Мати 4-річної дитини зателефонувала до поліції, однак це не зупинило нападника.

Чоловік відкрив вікно, схопив хлопчика та хотів викинути його з 4-го поверху. Мати робила все, щоб завадити цьому. Вдалося стати між дитиною та нападником, за що той вдарив маму три рази викруткою (яка лежала поряд на тумбочці), чим зробив колоті рани, – йдеться на сторінці благодійної організації.

Зупинити агресора вдалось тільки поліції. Дитину з мамою одразу доставили до Івано-Франківської обласної дитячої лікарні.

У Юрка діагностували струс головного мозку, також є гематоми на голові та шиї. Хлопчик отримав сильний стрес та шок від даних подій. Мама хлопчика також отримала явні тілесні ушкодження, коли захищала свою дитину.

Зараз необхідно зробити повне обстеження дитини, коштів у мами на повноцінне лікування та обстеження – немає, тож просимо у вас, друзі, допомоги! Від правильного обстеження та лікування залежить подальше життя дитини! Також, ми обов’язково після основного лікування долучимо консультацію психолога, щоб допомогти дитині пережити та забути цей жах! – повідомляють благодійники.

Допомогти фінансово можна за реквізитами
Карта ключ Приват банк –
5169330522151635, Кушніренко Валерія

Обов’язково в призначенні платежу вказувати “Для Юри”.

Рахунок IBAN UA313366770000026005052549009
EGRPOU – 42732425

Найменування отримувача – Благодійна організація “Час добра та милосердя”

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм