Бандитське угрупування Халаменди вчергове пробує захопити Центральний ринок

Разом з негодою повернувся й Халаменда.
Разом з негодою повернувся й Халаменда.

Сьогодні, 24 червня, в кінці робочого дня кримінальний елемент Ігор Халаменда, відомий в бандитських колах на прізвисько Бура, вчинив чергову спробу захопити Центральний ринок Івано-Франківська.

Ігор Халаменда в супроводі кількох десяток тітушок увірвався на територію Центрального ринку. Усе це супроводжується погрозами та нецензурною лайкою у бік діючої законної адміністрації ринку ТОВ «Марксмен Компані». Керівництво ринку викликало поліцію. Наразі правоохоронці присутні на місці події та з‘ясовують усі обставини справи, повідомляє Правда ІФ

Зауважимо, що ТОВ «Марксмен Компані» є легальним оператором ринку, про що отриманий експлуатаційний дозвіл в Держпродспоживслужбі. Товариство легально перебуває на території ринку на підставі договору оренди з ТОВ «Торговий Сервіс». Вказаний договір оренди станом на сьогодні ніким не оскаржений.

Наразі триває корпоративний спір, порушена кримінальна справа, в рамках якої ТОВ «Марксмен Компані» є матеріально відповідальною особою за збереження речового доказу в рамках кримінального провадження.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм