А дно все ближче: Прикарпаття програє вп’яте поспіль

Наступний матч підопічні Ковалюка проведуть в рідних стінах уже цієї п'ятниці.
Наступний матч підопічні Ковалюка проведуть в рідних стінах уже цієї п'ятниці.

П’ята поспіль поразка франківських орлів трапилась сьогодні в матчі 28-туру Першої ліги в Запоріжжі.

Там місцевий Металург завдяки єдиному голу, забитому в середині першого тайму, здобув перемогу над Командою рідного краю.

У другому таймі Прикарпаття намагалось дійти до воріт “Металурга” бодай навісами, а запоріжці вибігали в ефектні контратаки навіть по троє на одного захисника.

Франківці багато поспішали, але, як і у матчі з “Агробізнесом”, бодай на ефективний фінальний штурм воріт суперника не спромоглись.

ДО ТЕМИ: Володимир Ковалюк: Щоб забивати голи — потрібно бити по воротах

Це п’ята поспіль і 18 поразка в сезоні Першої для Прикарпаття. Франківці продовжують бити всі можливі антирекорди (21 очко), а металурги тим часом наблизились до орлів на відстань однієї перемоги, маючи ще і матч в запасі проти Руху (18 очок). Між ними розташувалися лише Балкани із 21 очком.

Наступний матч підопічні Ковалюка проведуть в рідних стінах уже цієї п’ятниці. Суперник — ще один аутсайдер Черкащина.

Металург: Ярослав Котляров, Денис Бєлоусов (Юрій Сачко, 84), Едуард Сарапій, Євген Сухіна, Владислав Кравченко (Тимофій Сухар, 52), Єгор Шалфєєв, Євген Трояновський, Олексій Разуваєв, Дмитро Лихобабенко, Богдан Могильний, Костянтин Черній (Олексій Сидоров, 46)

Прикарпаття: Андрій Новак, Роман Борисевич, Роман Бочкур, Василь Француз, Микола Сікач, Андрій Вацеба, Василь Геник, Назарій Воробчак (Роман Дитко, 63), Владислав Семотюк, Іван Сондей, Роман Барчук (Василь Цюцюра, 74)

Попередження: Кравченко (52), Лихобабенко (81) – Борисевич (86)

Голи: Шалфеєв (29)

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм