Антисептик і присутність одного класу на іспиті: як пройде ДПА у 2021 році. ВІДЕО

Новий навчальний семестр уже розпочався, а разом з ним і підготовка 9-класників до державної підсумкової атестації.

Цьогоріч особливих змін у іспитах не передбачено, пише Ратуша з посиланням на Галичину.

Ще на початку року у Міністерстві освіти видали наказ про складання учнями 9 класів ДПА.

Обов’язковим, як і раніше, є перевірка знань з української мови, математики та третього предмету на вибір та узгодження педагогічної  ради школи.

Це може бути і біологія, і фізика, і хімія, і історія України, і всі решта предметів, які є в навчальному плані. Як правило, педагогічна рада обирає той предмет, який учні поглиблено вивчали або який є актуальним для того, щоб учні визначились з профілем навчання у старшій школі, – розповідає проректор Івано-Франківського інституту післядипломної педагогічної освіти Любов Шелемей.

Пакети завдань з усіх предметів складатимуть самі ж педагоги навчального закладу. Якщо раніше збірники завдань розробляли за державний кошт і надсилали в усі школи країни, то недавно це змінилось.

ДО ТЕМИ: До уваги абітурієнтів: коли та як зареєструватися на ЗНО-2021

Через пандемію коронавірусу усі школярі, які складатимуть ДПА та викладачі, які приймають її, повинні дотримуватись санітарних вимог.

По максимуму посадили дітей так, щоб вони були віддалені одне від одного, це дасть і забезпечити академічну доброчесність, щоб діти самостійно писали іспит,  – каже Любов Шелемей.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм