Антимонопольний комітет відкрив справу проти «Івано-Франківськгаз Збуту»

Західне міжрегіональне територіальне відділення Антимонопольного комітету відкрило справи по «Львівгаз збут», «Закарпатгаз збут», ТзОВ «Волиньгаз збут», «Івано-Франківськгаз Збут» та «Рівнегаз Збут».

Про це повідомив голова Північного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Олексій Хмельницький, пише Ратуша.

За його словами, – це справа, яка має показати всім силу держави. Адже вільний ринок не означає «ринок без правил». Причина – та сама, що і в справах, які відкрило Північне територіальне відділення: ознаки зловживання монопольним положенням при формуванні ціни.

ДО ТЕМИ: Скільки коштуватиме газ для прикарпатців в лютому

«Розслідування ведемо настільки швидко, наскільки можливо, – зазначив О.Хмельницький. – Вимоги про надання інформації вже направлено до зазначених компаній і за 10 днів чекаємо на відповідь. Після аналізу всієї інформації очікуємо перших висновків за 2 місяці».

Нагадаємо, уряд ухвалив рішення про зниження ціни на газ для населення на 30%. Нова ціна, зафіксована відповідним рішенням КМУ на період з 1 лютого до кінця карантину.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм