Андрій Бойчук провів засідання оперативного штабу з подолання наслідків стихії. ВІДЕО

За прогнозованою інформацією Івано-Франківського обласного центру з гідрометеорології очікується суттєве погіршення погодних умов.

У зв’язку із цим, під керівництвом голови обласної державної адміністрації Андрія Бойчука відбулося засідання регіонального оперативного штабу із реагування на погіршення погодніх умов на дорогах області, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу ІФ ОДА.

«Ми маємо скоординувати роботу комунальних та автодорожніх установ, при потребі залучити додаткові засоби та механізми задля своєчасного реагування на можливі виклики. Через напружену ситуацію з COVID-19 ще критичніше стоїть питання проїзду дорогами, в тому числі для карет швидкої медичної допомоги. Робота органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, усіх служб має бути злагодженою. В області є найбільш проблемні місця та існує  потреба у концентрації саме там необхідної техніки. Маємо забезпечити реалізацію  усіх необхідних заходів щоб мінімізувати незручності для жителів області та забезпечити безпечні умови для всіх громадян, які сьогодні знаходяться на теренах Прикарпаття», – наголосив Андрій Бойчук.

Слід відзначити, що найбільш складна ситуація зараз на тлумацькому та городенківському напрямках, куди перебазовується відповідна техніка.

За дорученням голови ОДА працівники управління ДСНС в Івано-Франківській області перейшли на посилений режим несення служби, в місто Городенку перебазовують техніку підвищеної прохідності, зокрема, снігоболотохід «Богун».

Також у районах з найскладнішою ситуацією створено додаткові групи реагування з особового складу поліції.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм