Андрій Бойчук: Захист суверенітету країни – наша спільна мета

14 березня, у День вшанування українських Добровольців, очільник Івано-Франківської облдержадміністрації Андрій Бойчук відвідав полігон військової частини 3072 Національної Гвардії України та провів зустріч із командиром військового полігону Андрієм Махобеєм.

Метою зустрічі стало обговорення питань щодо майбутньої співпраці та ознайомлення з потребами та технічним удосконаленням полігону для проведення тактичних вправ, пише Ратуша з посиланням на фейсбук-сторінку голови ОДА.

Цьогоріч вчетверте відзначаємо разом День українського Добровольця. День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості, – зазначив він.

ДО ТЕМИ: Андрій Бойчук: Кожне рішення потрібно приймати зважено, бо мова йде про здоров’я та життя людей

Командир полігону Андрій Махобей ознайомив з потребами та проблемами полігону і водночас подякував за турботу, зацікавленість та професійний підхід для вирішення спільно поставлених завдань.

Своєю чергою Андрій Бойчук запевнив, що Івано-Франківська обласна державна адміністрація і надалі буде підтримувати своїх захисників, що є одним із ключових пріоритетів для обласної влади.

ДОВІДКА: Навесні 2014 року була зафіксована рекордна явка у військкомати країни. Люди приходили самі, не чекаючи на отримання повістки. Інші – чоловіки й жінки, самоорганізувалися в батальйони й вирушили на Схід. Саме на Лисецькому полігоні формували перший батальйон особливого призначення “Івано-Франківськ”.

Завдяки добровольцям – їхній мужності, відданості національним інтересам і щирому патріотизму, вдалося зупинити російського окупанта, дати змогу мобілізувати сили в тилу й озброїти армію. Українські добровольці стали гордістю українського народу та водночас головним болем кремлівських посіпак. Саме добровольці подарували країні нове майбутнє – майбутнє незалежної, вільної, сильної і єдиної соборної України.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм