Андрій Бойчук: Завдяки “Великому будівництву” Косівщина отримає потужний поштовх для розвитку

Сьогодні голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук з робочим візитом відвідав Косівщину. Завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” в районі відчутно покращується дорожня інфраструктура.

Зокрема, у селі Стопчатів активно триває ремонт автомобільної дороги Р-24. Відновлення дорожнього покриття проводиться за сучасною технологією “холодний ресайклінг”.

Також у селі відбувається капітальний ремонт моста через річку Лючка, який був побудований ще у 1964 році. За роки в експлуатації цей об’єкт став аварійним та потребував оновлення.

«Станом на зараз вже проведено демонтаж старого мосту та побудовано об’їзний. Також влаштовано нові берегові та проміжну опори основного мосту, змонтовано прогонову будову, забетоновано монолітну накладну плиту та тротуари, відсипано підходи до мосту», – розповів Андрій Бойчук.

Голова ОДА додав, що хороша дорожня інфраструктура є основою росту економіки. Він переконаний, що завдяки “Великому будівництву” Косівщина отримає потужний поштовх для розвитку.  

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм