Актори франківського драмтеатру зіграли “Націю” на висоті понад 2 тисячі метрів. ФОТО/ВІДЕО

Вперше в Україні на висоті 2028 метрів актори Івано-Франківського національного академічного драматичного театру імені Івана Франка зіграли виставу “Нація” за однойменною книгою Марії Матіос.

Це відбулося 24 серпня, на День Незалежності України, о 20 годині у будівлі колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван — вершині Карпат, висота якої сягає 2028 метрів, пише Ратуша з посиланням на Суспільне.

Астрономічна обсерваторія колишнього Варшавського університету — це найвищий високогірний об’єкт України. Її збудували у 1936-1938 роках.

ДО ТЕМИ: У Франківському драмтеатрі стартує новий сезон 

Репетиція “Нації” у будівлі колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван

Вистава на вершині стала спільною роботою Франківського драмтеатру та Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Будемо грати для всієї нації. Це буде молитва у День Незалежності за тих, які загинули за нашу націю, і за тих, які живуть сьогодні і творять майбутнє нації”, — розповів керівник драмтеатру Ростислав Держипільський. — Наша вистава має назву “Недосяжна нація”. У День Незалежності України ми присвячуємо її мільйонам невинно убієнних українців, які знаходилися у ті чи інші історичні часи по різні сторони барикад. Але ми не кажемо сьогодні лише про минуле, ми кажемо сьогодні й про майбутнє”.

https://www.facebook.com/watch/?v=3865660750151818&extid=VHf7DgUEXcaUFdWM

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Серіальна любов перенеслась у життя: в Івано-Франківську презентували серіал “Що коїться!”. ФОТО/ВІДЕО

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм