Через “червону” зону карантину актори франківського драмтеатру гратимуть вистави у Богородчанах. ФОТО

Жителів Франківська, які придбали квитки, але не мають можливості добратись - заберуть автобусом.
Жителів Франківська, які придбали квитки, але не мають можливості добратись - заберуть автобусом.

Сьогодні під стінами Івано-Франківського драмтеатру відбулась пресконференція з приводу зміни локацій анонсованих вистав на новий театральний сезон.

Як раніше писала Ратуша, першу виставу “FELIX AUSTRIAповинні були зіграти на площі Бастіону вже сьогодні.

За словами директора і художнього керівника франківського драмтеатру Ростислава Держипільського через те, що Івано-Франківськ потрапив у “червону” зону, перші чотири вистави перенесли у місто Галич, яке наразі у “помаранчевій” зоні.

Мали грати на чудовій локації – на “Замковій горі” (ред. – лісове урочище). Вчора говорили з керівництвом, поїхали туди з нашою групою, обговорили всі чотири вистави, все погодили. А сьогодні зранку почались дивні речі, – розповідає Ростислав Держипільський.

Як зазначає директор драмтеатру, керівництво “Замкової гори” раптово виступили проти проведення вистав:

Дідух Володимир Михайлович нахамив і сказав, що любить людей культури, але не таких, як ми. Я впевнився, що з такими людьми нікоди не збудуєш Україну і процвітаючу державу.

Наразі вистави “FELIX AUSTRIA“, “Солодка Даруся“, “Енеїду” і “Три сестри” (1-4 вересня) зіграють у місті Богородчани, яке також знаходиться у “помаранчевій” зоні.

ДО ТЕМИ: Юні франківські актори отримали нагороди на театральному фестивалі. ФОТО

Сьогодні граємо “FELIX AUSTRIA” на площі біля Костелу Відвідин Пресвятої Діви Марії. Дякуємо Богородчанщині, яка погодилась прийняти нас у такий нелегкий час, – каже Ростислав Держипільський.

Керівництво театру повідомляє, що сьогодні о 19:20 біля службового входу у Драмтеатр буде автобус для людей, які придбали квитки на виставу, але не мають можливості добратись до Богородчан.

Ми не знаємо що буде завтра, післязавтра і навіть сьогодні ввечері. Слідкуйте за інформацією на наших сторінках, будемо покроково про все повідомляти, – завершив Ростислав Держипільський.

ДО ТЕМИ: Актори франківського драмтеатру зіграли “Націю” на висоті понад 2 тисячі метрів. ФОТО/ВІДЕО

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм