Агрохолдинг Бахматюка заявив про зупинку трьох підприємств на Прикарпатті

Агрохолдинг “Укрлендфармінг” Олега Бахматюка заявив, що повністю зупинив виробництво на 37 підприємствах через “особисту війну директора НАБУ Артема Ситника з аграрним бізнесом”.

Я пише ЄП, про це повідомляється на сайті групи компаній.

“Ось вже півтора роки НАБУ чинить безпрецедентний незаконний тиск на нашу компанію. Тиск, який не має нічого спільного з правосуддям. Замість того, щоб боротись з корупцією топ-чиновників, директор НАБУ Артем Ситник змушує своїх підлеглих боротись з українським виробником.

Наслідок цієї війни – це повністю зупинене виробництво на 37 підприємствах групи компаній “Укрлендфармінг”, без роботи залишились 13 тисяч українців, бюджет тільки за минулий рік недоотримав 1,5 млрд грн податків.

Закриваються сучасні ферми, в тому числі – унікальні племінні виробництва. Закриваються птахофабрики, виробництво скорочується, а ціни на яйця в Україні стрімко зростають, – йдеться у заяві “Укрлендфармінгу”.

Компанія також звернулась до президента і прем’єра.

Ми вже неодноразово звертались до президента і прем’єр-міністра України і звертаємось ще: ви обіцяли нові робочі місця для українців, ви обіцяли інвестиційних нянь для бізнесу. А по факту ваш чиновник Артем Ситник просто нищить ті підприємства, які в непростих умовах кризи намагаються працювати, створювати український продукт, давати роботу людям, платити податки”, – заявили в агрохолдингу.

Також “Укрлендфармінг” опублікував список 37 підприємств, “на яких повністю зупинене виробництво”. Серед них і три підприємства, які знаходяться на території Івано-Франківсько області:

  • Філія “Рогатинська птахофабрика” Приватної науково-виробничої компанії “Інтербізнес”, Івано-Франківська обл., Рогатинський р-н, с. Залужжя;
  • “Левада”, Гвіздівське відділення ТОВ “Ямниця”, Івано-Франківська обл., Коломийський р-н, с. Гвіздець;
  • Філія “Городенківська птахофабрика” Приватної науково-виробничої компанії “Інтербізнес”,  Івано-Франківська обл., м. Городенка.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм